top of page
Міжнародне право.jpg
2.png

УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ

МІЖНАРОДНЕ ПРАВО

Логотипи UA.png
Fon + (1920x1080).png

Міжнародне право

ПОСЛУГИ В СПРАВАХ МІЖНАРОДНОГО ХАРАКТЕРУ

 • Супровід міжнародних торгівельних відносин

 • Представництво в міжнародних арбітражах

 • Аналіз міжнародної документації

 • Правовий аналіз ситуацій міжнародного характеру

 • Контроль операцій з експорту та імпорту

 • Реєстрація юридичної особи в іноземній державі

 • Реєстрація тимчасового зберігання вантажів

 • Пошук ділових партнерів за межами України

 • Супровід інвестицій в іноземні компанії

 • Реєстрація компаній з іноземними інвестиціями

 • Супровід переговорів щодо підписання договору

 • Позбавлення іноземного громадянина батьківських прав

 • Складання шлюбного контракту з іноземцями

 • Оформлення спадщини в іншій державі

 • Стягнення аліментів з іноземного громадянина

 • Угода про розподіл майна з іноземцем

та інші послуги......

Fon (1920x1080).png

 

Ми володіємо практичним розумінням правових систем багатьох країн. Адвокат може допомогти Вам з вирішенням різнопланових завдань щодо захисту ваших інтересів пов'язаних з правовим врегулюванням справ в інших державах. У тому числі із застосуванням міжнародних конвенцій ратифікованих Україною. Наприклад, Віденська конвенція про міжнародну торгівлю, Нью-Йоркська конвенція про виконання рішень іноземних арбітражних судів, та ін..

В першу чергу необхідно розуміти, що фактично в кожній країні існує власне міжнародне приватне право, яке має національний характер, і головне що потрібно усвідомити, в Україні намагаються застосувати національне право, а в іншій країні їхнє національне право. Національне право, майже завжди застосовується державними судами. Судді зазвичай неприязно дивляться на іноземні норми права. Головне завдання адвоката в суперечках такого роду використовувати те право яке йому зручне і майже завжди це буде національне законодавство.

Міжнародні спори розглядають як державні суди так і міжнародні комерційні арбітражі на постійній основі при торгово-промислових палатах країн, або тимчасові суди ad-hock. Зазвичай якщо спір відбувається між фізичними особами то суперечка буде вирішуватися за місцем проживання Відповідача, якщо Відповідач громадянин США то позов на нього краще подавати в США, якщо тільки у нього немає майна в Україні. Звертатись необхідно в суд тієї країни де відбуватиметься виконання рішення (або можливо виконати таке рішення) – такий шлях є найбільш надійним.

 

Інша проблема суперечок це суперечки спадкові і сімейні, коли родичі є уродженцями різних країн, в цих випадках потрібні адвокати з України та країни іншої сторони. Спори про права на виховання дітей взагалі мають складний характер і вимагають особливої ​​уваги. Ми знайдемо варіант допомоги в такій справі, також по при те, що частина нашої команди володіє іноземними мовами, в нашому штаті є професійні перекладачі, завдяки чому ми маємо можливість підготувати доказову базу та домовитися з місцевими адвокатами про допомогу в справі на території іноземної держави.

Пам'ятайте, що український адвокат може працювати виключно на території України, а на території, наприклад Великобританії працювати не може і навпаки. Тому місцевий адвокат повинен робити все можливе на своїй території де в нього буде можливість здійснювати процесуальні дії і домовлятися про ведення справи з колегою в країні де відбувається суд . Від взаємодії національного та іноземного адвоката залежить доля спору.

Fon + (1920x1080).png

Юридичний супровід в міжнародних справах:

Адвокат також може вести віддалене судочинство по засобом поштового зв'язку з судом будь-якої юрисдикції, що є напевно найдешевшим варіантом міжнародного правосуддя. Тому як в будь-якій країні можна розглядати справу без участі сторони в процесі. Хоча краще звичайно залучити до такої справи місцевого адвоката, особливо якщо на це є кошти, а вони як показує практика не малі.

P/S: Почерк обвинуваченого? - Запитав інший присяжний. - Ні, - відповів Білий Кролик. - І це підозріліше всього. (Присяжні розгубилися) - Виходить, підробив почерк, - зауважив Король. (Присяжні просвітліли) - ( Льюїс Керрол )

 
ПОПУЛЯРНІ ПОШУКОВІ ЗАПИТИ:
Судовий збір за моральну шкоду
Стягнення моральної шкоди
Міжнародне право України
Український адвокат в Польщі
Допомога адвоката онлайн
Юридичні фірми України
Міжнародне публічне право
Загальне міжнародне право
Відомі адвокати України
bottom of page