IT Технології.jpg
2.png

УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ

ПРАВО В СФЕРІ

ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ

Логотипи UA.png
Fon + (1920x1080).png

Право в сфері ІТ-технологій

ПОСЛУГИ В СФЕРІ ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ

 • Реєстрація торгової марки

 • Захист у кримінальних провадження ІТ – напрямку

 • Захист персональних даних, CCPA й GDPR комплаєнс

 • Зняття блокування з сайтів

 • Обслуговування телекомунікаційних компаній

 • Видалення посилань з пошукових систем щодо колишніх боргів

 • Форензік  та комп'ютерна криміналістика

 • Правовий Due Diligence

 • Юридичний супровід blockchain та bitcoin проектів

 • Права на медійний контент, та видалення з інтернету інформації

 • Захист честі, гідності та ділової репутації в мережі

 • Юридичний супровід діяльності інтернет ресурсів

 • Обслуговування хостинг провайдерів

 • Захист авторських прав в мережі інтернет

 • Правовий аудит інтернет ресурсів

 • Захист прав інтелектуальної власності в мережі інтернет

та інші послуги......

Fon (1920x1080).png

 

Захист авторських право в мережі інтернет

Авторські права займають важливу роль в умовах сучасної інформаційної ери. Текстовий та медійний контент є цінним надбанням маркетингових дій у процесі ведення бізнесу, що дає можливість монетизувати авторський контент. А отже виникає потреба в захисті авторських прав, з чим допоможуть справитись наші адвокати та юристи.

Захист персональних даних, CCPA й GDPR комплаєнс

Наша компанія надає комплекс послуг щодо захисту обробки персональних даних за європейським та українським законодавством.

 

Захист у кримінальних провадження ІТ – напрямку

Ми представляємо інтереси на стадії досудового розслідування та в процесі розгляду справи судом, а також ініціюємо кримінальні провадження у справах що пов'язані з інтернет шахрайством.

 

Захист честі, гідності та ділової репутації в мережі

Нами надається передбачений законом захист особистих зображень, ділової репутації, доброго імені та гідності як фізичних осіб так і керівників компаній.

 

Захист прав інтелектуальної власності в мережі інтернет

Для власників інтернет ресурсів, блогерів та творців контенту особливо актуалізувались питання законного використання та захисту прав інтелектуальної власності у веденні своєї діяльності. Тож ми  надаємо правову допомогу в питаннях захисту об’єктів інтелектуальних прав.

 

Форензік  та комп'ютерна криміналістика

Криміналістика застосовується в області інформаційної безпеки в таких випадках як, технічна експертиза, опрацювання цифрових доказів, розслідування кіберзлочинів та Форензік. Форензік це – комплексне дослідження фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання.

Видалення посилань з пошукових систем щодо колишніх боргів

Бувають випадки, коли перепоною ведення вашого бізнесу стає інформація про заборгованості 10 річної давності до якої є загальний доступ в мережі інтернет. Виникає запитання, чи можна підчистити таку інформацію, і як це зробити? Так, це можливо, і наші адвокати знають як це зробити!

 

Право на медійний контент, та видалення з інтернету інформації

Наші спеціалісти завжди посприяють вам в питаннях видалення та розміщення необхідної інформації в інтернет просторі. Ми захищаємо інтереси як громадян, так і юридичних осіб в цих питаннях.

Fon + (1920x1080).png

Юридичний супровід blockchain та bitcoin проектів

Проаналізуємо специфіку Вашого проекту, визначимо основні ризики роботи і підготуємо юридичний висновок.

 

Правовий аудит інтернет ресурсів

Ми не раз стикалися з ситуаціями, коли компанії з дорогими, часто дизайнерськими та професійними сайтами використовували неправомірний контент, порушували законодавство про рекламу і допускали численні інші порушення законодавства. Наші спеціалісти нададуть правові рекомендації для виправлення такої ситуації.

 

Зняття блокування з сайтів

На основі своїх знань і досвіду, підкріплених наполегливістю і професіоналізмом, наші юристи виробили унікальні тактики і методики роботи з державними органами для відновлення порушених прав власників сайтів.

 

Обслуговування телекомунікаційних компаній

Ми знаємо все про роботу телекомунікаційних компаній та особливості надання послуг операторами зв'язку. Надамо послуги введення в експлуатацію вузол зв'язку, отримати ліцензію і вибудувати оптимальні взаємини з контрагентами та органами виконавчої влади.

 

Обслуговування хостинг провайдерів

Ми точно знаємо коли потрібно, а коли не потрібно ліцензуватись в сфері зв'язку, складаємо документи в повній відповідності з українським законодавством, виключаємо надмірні обтяження та ризики.

 

Реєстрація торгової марки

Торгова марка є невід'ємною частиною будь-якого бізнесу. За допомогою неї споживачі ідентифікують вироблені товари або послуги, що надаються. Товарний знак дає можливість і самому виробнику виділитися на ринку.

 

Правовий Due Diligence

Важливо те, щоб ваша бізнес діяльність відповідала вимогам законодавства. Також ми перевіримо вашу компанію на дотримання всіх вимог закону у випадках реструктуризації бізнесу або укладення угод злиття і поглинання чи інших значущих угод. Це допоможе уникнути непередбачених проблем.

 

Юридичний супровід діяльності інтернет ресурсів

Врегульовуємо спори щодо доменних імен, консультуємо з питань реклами і здорової конкуренції, здійснюємо правовий ризик-менеджмент, представляємо інтереси в суді.

Fon (1920x1080).png

Участь адвокатів в сфері інформаційних технологій:

Ми вирішимо усі питання правового характеру, з якими стикаються користувачі, власники веб-сайтів, IT і Телекомунікаційного бізнесу!

P/S: В країні, де є порядок, будь сміливий і в діях, і в промовах. У країні, де немає порядку, будь сміливий в діях, але обачний в промовах. (Конфуцій)

 
ПОПУЛЯРНІ ПОШУКОВІ ЗАПИТИ:
Консультація юриста по телефону
Як подати апеляційну скаргу
Договір на юридичні послуги
Юридичний консультант
Як скласти розписку
Подання апеляційної скарги
Адвокатська фірма
Розписка на гроші
Адвокатська контора Львів