top of page
IT Технології.jpg
2.png

УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ

ПРАВО В СФЕРІ

ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ

Логотипи UA.png
Fon + (1920x1080).png

Право в сфері ІТ-технологій

ПОСЛУГИ В СФЕРІ ІТ-ТЕХНОЛОГІЙ

 • Реєстрація торгової марки

 • Захист у кримінальних провадження ІТ – напрямку

 • Захист персональних даних, CCPA й GDPR комплаєнс

 • Зняття блокування з сайтів

 • Обслуговування телекомунікаційних компаній

 • Видалення посилань з пошукових систем щодо колишніх боргів

 • Форензік  та комп'ютерна криміналістика

 • Правовий Due Diligence

 • Юридичний супровід blockchain та bitcoin проектів

 • Права на медійний контент, та видалення з інтернету інформації

 • Захист честі, гідності та ділової репутації в мережі

 • Юридичний супровід діяльності інтернет ресурсів

 • Обслуговування хостинг провайдерів

 • Захист авторських прав в мережі інтернет

 • Правовий аудит інтернет ресурсів

 • Захист прав інтелектуальної власності в мережі інтернет

та інші послуги......

Fon (1920x1080).png

 

Захист авторських право в мережі інтернет

Авторські права займають важливу роль в умовах сучасної інформаційної ери. Текстовий та медійний контент є цінним надбанням маркетингових дій у процесі ведення бізнесу, що дає можливість монетизувати авторський контент. А отже виникає потреба в захисті авторських прав, з чим допоможуть справитись наші адвокати та юристи.

Захист персональних даних, CCPA й GDPR комплаєнс

Наша компанія надає комплекс послуг щодо захисту обробки персональних даних за європейським та українським законодавством.

 

Захист у кримінальних провадження ІТ – напрямку

Ми представляємо інтереси на стадії досудового розслідування та в процесі розгляду справи судом, а також ініціюємо кримінальні провадження у справах що пов'язані з інтернет шахрайством.

 

Захист честі, гідності та ділової репутації в мережі

Нами надається передбачений законом захист особистих зображень, ділової репутації, доброго імені та гідності як фізичних осіб так і керівників компаній.

 

Захист прав інтелектуальної власності в мережі інтернет

Для власників інтернет ресурсів, блогерів та творців контенту особливо актуалізувались питання законного використання та захисту прав інтелектуальної власності у веденні своєї діяльності. Тож ми  надаємо правову допомогу в питаннях захисту об’єктів інтелектуальних прав.

 

Форензік  та комп'ютерна криміналістика

Криміналістика застосовується в області інформаційної безпеки в таких випадках як, технічна експертиза, опрацювання цифрових доказів, розслідування кіберзлочинів та Форензік. Форензік це – комплексне дослідження фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання.

Видалення посилань з пошукових систем щодо колишніх боргів

Бувають випадки, коли перепоною ведення вашого бізнесу стає інформація про заборгованості 10 річної давності до якої є загальний доступ в мережі інтернет. Виникає запитання, чи можна підчистити таку інформацію, і як це зробити? Так, це можливо, і наші адвокати знають як це зробити!

 

Право на медійний контент, та видалення з інтернету інформації

Наші спеціалісти завжди посприяють вам в питаннях видалення та розміщення необхідної інформації в інтернет просторі. Ми захищаємо інтереси як громадян, так і юридичних осіб в цих питаннях.

Fon + (1920x1080).png

Юридичний супровід blockchain та bitcoin проектів

Проаналізуємо специфіку Вашого проекту, визначимо основні ризики роботи і підготуємо юридичний висновок.

 

Правовий аудит інтернет ресурсів

Ми не раз стикалися з ситуаціями, коли компанії з дорогими, часто дизайнерськими та професійними сайтами використовували неправомірний контент, порушували законодавство про рекламу і допускали численні інші порушення законодавства. Наші спеціалісти нададуть правові рекомендації для виправлення такої ситуації.

 

Зняття блокування з сайтів

На основі своїх знань і досвіду, підкріплених наполегливістю і професіоналізмом, наші юристи виробили унікальні тактики і методики роботи з державними органами для відновлення порушених прав власників сайтів.

 

Обслуговування телекомунікаційних компаній

Ми знаємо все про роботу телекомунікаційних компаній та особливості надання послуг операторами зв'язку. Надамо послуги введення в експлуатацію вузол зв'язку, отримати ліцензію і вибудувати оптимальні взаємини з контрагентами та органами виконавчої влади.

 

Обслуговування хостинг провайдерів

Ми точно знаємо коли потрібно, а коли не потрібно ліцензуватись в сфері зв'язку, складаємо документи в повній відповідності з українським законодавством, виключаємо надмірні обтяження та ризики.

 

Реєстрація торгової марки

Торгова марка є невід'ємною частиною будь-якого бізнесу. За допомогою неї споживачі ідентифікують вироблені товари або послуги, що надаються. Товарний знак дає можливість і самому виробнику виділитися на ринку.

 

Правовий Due Diligence

Важливо те, щоб ваша бізнес діяльність відповідала вимогам законодавства. Також ми перевіримо вашу компанію на дотримання всіх вимог закону у випадках реструктуризації бізнесу або укладення угод злиття і поглинання чи інших значущих угод. Це допоможе уникнути непередбачених проблем.

 

Юридичний супровід діяльності інтернет ресурсів

Врегульовуємо спори щодо доменних імен, консультуємо з питань реклами і здорової конкуренції, здійснюємо правовий ризик-менеджмент, представляємо інтереси в суді.

Fon (1920x1080).png

Участь адвокатів в сфері інформаційних технологій:

Ми вирішимо усі питання правового характеру, з якими стикаються користувачі, власники веб-сайтів, IT і Телекомунікаційного бізнесу!

P/S: В країні, де є порядок, будь сміливий і в діях, і в промовах. У країні, де немає порядку, будь сміливий в діях, але обачний в промовах. (Конфуцій)

 
ПОПУЛЯРНІ ПОШУКОВІ ЗАПИТИ:
Консультація юриста по телефону
Як подати апеляційну скаргу
Договір на юридичні послуги
Юридичний консультант
Як скласти розписку
Подання апеляційної скарги
Адвокатська фірма
Розписка на гроші
Адвокатська контора Львів
bottom of page